Pult centrálnej ochrany

Pult centrálnej ochrany

Ako to funguje?

V prípade narušenia objektu vyšle ústredňa alarmu signál na pult centralizovanej ochrany.
Operačný pracovník poplach vyhodnotí, kontaktuje zákazníka alebo vyšle zásahovú jednotku. Zákazník si môže vybrať či bude o poplachu informovaný pred vyslaním zásahovej jednotky, alebo až keď zásahová jednotka objekt skontroluje.
V prípade falošného poplachu, spôsobeného omylom alebo zadaním nesprávneho kódu, je možné zásah do 1 minúty bezplatne telefonicky odvolať. Na komunikáciu s operačným strediskom slúži každému zákazníkovi originálne heslo, ktoré je predmetom obchodného tajomstva, takže sa nemôže stať, že by výjazdovú jednotku odvolal prípadný páchateľ.

Pri spustení alarmu zásahová jednotka objekt skontroluje a operačný pracovník výsledok kontroly oznámi zákazníkovi. V prípade vlámania sa alebo iného poškodenia privoláme políciu, zabezpečíme ochranu vášho majetku a postupujeme podľa dohody s vami.

Aké sú výhody pripojenia na PCO?

1 Ochrana vášho majetku non-stop 24/7

2 Ozbrojené zásahové jednotky vyškolené na stretnutie s páchateľom ( pravidelné školenia zamestnancov z taktiky vykonávania zásahov)

3 Zásah do 10 minút

4 Netrápte sa počas vašej pracovnej cesty alebo dovolenky otázkami typu: "Komu zavolám ak sa niečo stane, kto zavolá mne ak sa niečo stane?" Prenechajte ochranu vášho domova odborníkom.

Obráťte sa na nás

  • Sme jediná zásahová jednotka v Senci.
  • pripájame Vaše objekty na pult centralizovanej ochrany v mestách Bratislava, Pezinok, Senec a v okolitých obciach.
  • Všetky služby na jednom mieste ( montáž alarmu, pripojenie alarmu na Pult centralizovanej ochrany, uskutočníme výjazd a zabezpečíme servis zariadenia).
  • cenová dostupnosť
  • zaručujeme vám ústretovosť, spoľahlivosť a diskrétnosť pri riešení vašich problémov, ktoré riešime ako svoje vlastné 24 hodín denne.

Ochráňte svoj domov a rodinu. 

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok, či nejasností nás môžeme kedykoľvek kontaktovať buď prostredníctvom kontaktného formuláru alebo telefonicky na +421 948 684 548 veľmi radi Vám odpovieme a poradíme.

Vaše meno
E-mailová adresa
Mám záujem o
Zadajte overovací kód z obrázka