Predstavujeme Vám

AJAX zabezpečovací systém

Ochráňte Vaše zdravie i majetok

Zabezpečovací systém Ajax umožňuje vďaka pokročilým funkciám a širokej škále detektorov účinne ochrániť Vaše zdravie i majetok pred vlámaním, požiarom, únikom oxidu uhoľnatého alebo vody.

Zabezpečovací systém Ajax je možné ľahko konfigurovať a ovládať prostredníctvom inteligentnej mobilnej aplikácie pre operačné systémy Android a iOS. V rámci tejto mobilnej aplikácie je tiež možné sledovať video aj zvuk v reálnom čase až z 10 IP kamier. V prípade vyhlásenia poplachu si tak môžete overiť, či ide o reálne hroziace nebezpečenstvo, alebo nie.

Hub komunikuje s používateľom v rámci 2 komunikačných kanálov – Ethernet pripojenie k sieti internet a pomocou GSM siete. Ak je niektorý z komunikačných kanálov zarušený alebo dôjde k jeho výpadku, automaticky je nahradený funkčným kanálom.

Produkty Ajax sú výsledkom harmónie high-end komponentov a technológií, vysoko kvalitných materiálov a unikátneho nadčasového dizajnu.

Preskúmajte možnosti zabezpečovacieho systému Ajax a jeho komponentov a zaistite pre vás a vašich blízkych bezpečný domov.

najlepšia ochrana

objektov

Prehrať video

Ajax MotionProtect

Ajax MotionProtect deteguje už prvý krok každého narušiteľa v stráženom priestore, pričom spoľahlivo ignoruje pohyb domácich maznáčikov, prievan a ďalšie príčiny falošných poplachov.

Ajax MotionCam

PIR detektor pohybu s foto verifikáciou poplachu Ajax.

MotionCam deteguje už prvý krok každého narušiteľa v stráženom priestore, pričom spoľahlivo ignoruje pohyb domácich maznáčikov, prievan a ďalšie príčiny falošných poplachov. V prípade poplachu je schopný zachytiť sekvenciu snímok na overenie jeho príčiny.

Ajax DoorProtect

Univerzálny detektor otvorenia okien a dverí.

Ajax DoorProtect vďaka miniatúrnym high-end senzorom a bezdrôtovej komunikácii umožňuje zabezpečenie okien a dverí na niekoľkých podlažiach budovy. Detektor disponuje konektorom pre pripojenie drôtového detektora či zariadení s NC výstupom.

Ajax SpaceControl

Bezdrôtová kľúčenka pre jednoduché ovládanie systému s tiesňovým tlačidlom.

Ajax SpaceControl umožňuje jednoduché a intuitívne ovládanie zabezpečovacieho systému stlačením tlačidla. V krízovej situácii možno taktiež diskrétne spustiť poplach tiesňovým tlačidlom.

Ajax KeyPad

Bezdrôtová klávesnica pre jednoduché ovládanie systému.

Ajax KeyPad je bezdrôtová dotyková klávesnica umožňujúca jednoduché ovládanie zabezpečovacieho systému zadaním číselného hesla či stlačením tlačidla. V krízovej situácii možno taktiež diskrétne spustiť tiesňový poplach.

Preskúmajte možnosti systému AJAX a jeho komponentov v kompletnej ponuke produktov.

sk_SKSK

STAŇTE SA ČLENOM NÁŠHO TÍMU SBS:

BEZPEČNOSTNÝ PRACOVNÍK