Predstavujeme Vám

Poplachový systém

Chráňte si svoj majetok. Ústredňa, klávesnica a pohybové čidlá predstavujú absolútny základ pre zabezpečovacie zariadenie. Stačí iba málo a máte istotu na celé roky dopredu. Zlodej si vyberá nechránené miesta a uprednostní objekt, ktorý nemá alarm.

Vhodným rozmiestnením čidiel v priestore vášho domu alebo prevádzky dokážeme pokryť každé slabé miesto, ktorým by sa mohla dostať dnu nepovolaná osoba.

Potrebujete ochrániť nehnuteľnosť? Obráťte sa na nás. 

Elektronický zabezpečovací systém s PIR čidlami je vhodný na pokrytie otvoreného priestoru, pri ich použití však musíme pripustiť falošný poplach spustený následkom neželaného pohybu, ako napríklad záclona pri otvorenom okne. 

Ochrana rodinných domov vyžaduje pozornosť.

Odporúčame skombinovať pohybové a elektro-magnetické čidlá. Tie sa umiestňujú na okná a dvere do objektu, na želanie klienta tak dokážeme programovať alarm na režim „NOC“. Vynecháme pohybové čidlá, alarm vás spoľahlivo chráni počas vášho spánku a reaguje iba na skutočné narušenie objektu.

Vyberte si vhodný zabezpečovací systém a získate viac ako ochranu pred zlodejmi, našim klientom odporúčame zakomponovať do systému senzor dymu, čidlo indikujúce únik plynu, prípadne čidlo reagujúce na únik vody.

Správnym výberom certifikovanej značky alarmu a montáž alarmu odborníkom vám poskytne komplexnú ochranu vášho domova s aplikáciou technických prvkov, ktorými sa pýšia inteligentné domácnosti. 

Obráťte sa na nás, umožníme vám vyskúšať si funkcie alarmu v priestoroch našej kancelárie a poradíme vám, ako si vybrať alarm. 

sk_SKSK

STAŇTE SA ČLENOM NÁŠHO TÍMU SBS:

BEZPEČNOSTNÝ PRACOVNÍK