Predstavujeme Vám

Ochrana nehnuteľností

alarm systém a ochrana majetku

Pre koho je ochrana pripojením na PCO vhodná? Pre každého, kto alarm má alebo si ho plánuje zabezpečiť. Zahoďte pocit neistoty za hlavu a zvýšte úroveň zabezpečenia vášho objektu.

Pripojenie alarmu na pult centrálnej ochrany vám poskytne spoľahlivú ochranu a nonstop dohľad nad vašim objektom. Preverenie poplachu a kontrola objektu tak jednoducho, ako sa len dá.

Z pohodlia vášho domova, bez podstúpenia zbytočného rizika. Na túto službu si zvyknete veľmi rýchlo. Podstatná časť našej organizácie je sústredená na západnom Slovensku, no o vašu ochranu sa dokážeme postarať na území celej republiky.

Zahoďte pocit neistoty za hlavu

zvýšte úroveň Ochrany

Ako to funguje? Kontaktujte nás a my vám vypracujeme cenovú ponuku.

Po jej schválení pripravíme návrh zmluvy. Prvá je obhliadka objektu, nasleduje pripojenie alarmu na PCO prostredníctvom špeciálneho komunikátora a vytvorenie typového projektu pre zabezpečenie objektu.

Náš komunikátor má vlastnú kartu SIM a informácie z  ústredne okamžite odosiela na PCO. Po prijatí informácie o narušení objektu okamžite reagujeme, zásahová skupina štartuje v zmysle pokynov.

V prípade vašej telefonickej nedostupnosti štandardne posielame zásahové vozidlo bez zbytočného odkladu. O výsledku preverenia vás informujeme formou správy SMS. Záznamy a fotografie posielame na e-mail, nič vám neunikne.

Alarm systém šetrí financie okamžite. Škoda spôsobená krádežou spravidla niekoľkonásobne prevyšuje náklady na montáž alarmu. Náklady na zabezpečovací systém a pripojenie objektu k PCO sú pri tom zanedbateľné.

Pýtajte sa, na základe zmluvy s licencovanou spoločnosťou získate výhodnejšie poistné podmienky vo vašej poisťovni.

Nie "len" ochrana

prevádzok

Zabezpečovací systém na prevádzke vám poskytne nie len ochranu vášho majetku, dnešná technológia vám poskytne možnosti o ktorých ešte netušíte. Únik vody, plynu, požiar, na to všetko vás upozorní vhodný systém.

Aplikácia v telefóne, ktorá vás informuje o nástupe vášho zamestnanca? Žiadny problém, prístupové karty, priradené menovite každému zamestnancovi, vám zabezpečia dochádzku v elektronickej podobe, v aktuálnom čase, priamo vo vašom mobilnom telefóne.

Vďaka technológii si tak dokážete overiť ich príchod na prevádzku, získate neomylný podklad na mzdu a prehľad o vašom podnikaní. Ak zabudnete objekt zakódovať, dokážete to spraviť na diaľku z pohodlia svojej obývačky.

Pozrite si našu ponuku alarmov pre spoľahlivú ochranu Vášho majetku.

Cenovo prijateľné riešenie

Keď rozhoduje cena

Alarm a jeho obstaranie pre vás nemusí nutne znamenať veľkú finančnú investíciu. Jednoduché zariadenie vám dokážeme prenajať v cene mesačného paušálneho poplatku. Ak si zvolíte náročný zabezpečovací systém, časť sumy zaplatíte a časť vám rozdelíme na splátky. Dajte si k nám vypracovať ponuku na váš nový alarm.

sk_SKSK

STAŇTE SA ČLENOM NÁŠHO TÍMU SBS:

BEZPEČNOSTNÝ PRACOVNÍK