Predstavujeme Vám

Technická služba

Chráňte si svoj majetok. Ústredňa, klávesnica a pohybové čidlá predstavujú absolútny základ pre zabezpečovacie zariadenie. Stačí iba málo a máte istotu na celé roky dopredu. Zlodej si vyberá nechránené miesta a uprednostní objekt, ktorý nemá alarm.

Vhodným rozmiestnením čidiel v priestore vášho domu alebo prevádzky dokážeme pokryť každé slabé miesto, ktorým by sa mohla dostať dnu nepovolaná osoba.

Potrebujete ochrániť nehnuteľnosť? Obráťte sa na nás. 

Elektronický zabezpečovací systém s PIR čidlami je vhodný na pokrytie otvoreného priestoru, pri ich použití však musíme pripustiť falošný poplach spustený následkom neželaného pohybu, ako napríklad záclona pri otvorenom okne. 

Ochrana rodinných domov vyžaduje pozornosť.

Odporúčame skombinovať pohybové a elektro-magnetické čidlá. Tie sa umiestňujú na okná a dvere do objektu, na želanie klienta tak dokážeme programovať alarm na režim „NOC“. Vynecháme pohybové čidlá, alarm vás spoľahlivo chráni počas vášho spánku a reaguje iba na skutočné narušenie objektu.

Vyberte si vhodný zabezpečovací systém a získate viac ako ochranu pred zlodejmi, našim klientom odporúčame zakomponovať do systému senzor dymu, čidlo indikujúce únik plynu, prípadne čidlo reagujúce na únik vody.

Správnym výberom certifikovanej značky alarmu a montáž alarmu odborníkom vám poskytne komplexnú ochranu vášho domova s aplikáciou technických prvkov, ktorými sa pýšia inteligentné domácnosti. 

Obráťte sa na nás, umožníme vám vyskúšať si funkcie alarmu v priestoroch našej kancelárie a poradíme vám, ako si vybrať alarm. 

Certifikované zabezpečovacie systémy

Zabezpečovací systém Ajax umožňuje vďaka pokročilým funkciám a širokej škále detektorov účinne ochrániť Vaše zdravie i majetok pred vlámaním, požiarom, únikom oxidu uhoľnatého alebo vody.

Zabezpečovací systém Ajax je možné ľahko konfigurovať a ovládať prostredníctvom inteligentnej mobilnej aplikácie pre operačné systémy Android a iOS. V rámci tejto mobilnej aplikácie je tiež možné sledovať video aj zvuk v reálnom čase až z 10 IP kamier. V prípade vyhlásenia poplachu si tak môžete overiť, či ide o reálne hroziace nebezpečenstvo, alebo nie.

Užívajte si bezpečie s pokročilou technológiou a venujte sa aktivitám na ktorých Vám záleží.

Videofied je kľúčovým hráčom na trhu s poplachovými systémami!

Systém ponúka podľa vybraného panelu až 4-ročnú výdrž na jednu sadu batérií, rýchlu bezdrôtovú inštaláciu alebo inštaláciu s napájaním zo siete, zaslanie video-poplachu cez GPRS / IP / WIFI, dostupnosť, jednoduchú manipuláciu a použitie kdekoľvek.

TICK je prenosný GPS tracker, jeho funkcia je stráženie majetku, materiálu alebo ochrana pracovných strojov. Magnetické uchytenie, malé rozmery, extrémna výdrž batérie a úplná odolnosť voči vode z neho vytvorili zabezpečovacie zariadenie, ktoré sa dá ľahko umiestniť a ešte lepšie využiť.

Je schopný detekovať pohyb, manipuláciu, otrasy, náklon.

Ako ho využiť? Monitoring dopravných prostriedkov, zabezpečenie domu, ochrana kontajnerov a unimobuniek, ochranu pracovných strojov a techniky, ochrana športového vybavenia, stráženie cenných predmetov. 

Nabijete, uchytíte na magnet a sledujete cez aplikáciu v telefóne. Produkt je kompatibilný s funkciou PCO. 

spolupracujeme s týmito

značkami

Pokiaľ hľadáte komplexnú ochranu majetku, tak Vám ponúkame pult centrálnej ochrany.

Certifikovaná spoločnosť

Ochrana objektov prostredníctvom elektronických zariadení je čoraz populárnejšia a v mnohých prípadoch nevyhnutná.

Poplachový systém, kamerový systém, zariadenia pre doplnkové stráženie, existuje široký výber dostupných zariadení a my vám poradíme vybrať si práve to, ktoré je pre váš objekt vhodné a bude spĺňať vaše požiadavky.

Výberom vhodného typu zariadenia, prípadne kombináciou zariadení ušetríte hneď dvakrát.

Ušetrite si škodu a sklamanie z dôvodu nespoľahlivosti zariadenia, ktoré zlyhá pravdepodobne práve vtedy, keď ho budete najviac potrebovať.

Technika vyžaduje odbornú manipuláciu. Zabezpečovacie zariadenia obsahujú citlivú elektroniku, ktorú dokáže znefunkčniť neodborná manipulácia.

Voľbou montáže našim certifikovaným pracovníkom získate zmluvu o poskytnutí technickej služby a dokumentáciu, ktorú v prípade škodovej udalosti budete potrebovať.

Poradíme vám vhodné zariadenie, vypracujeme cenovú ponuku, zabezpečíme vám montáž a servis zariadenia.

spolupracujeme s týmito

značkami

Príďte si vyskúšať svoj alarm skôr, ako ho zakúpite. Navštívte náš "SHOWROOM".

sk_SKSK