Predstavujeme Vám

Operačné stredisko a PCO

Elektronická ochrana objektov

01

Srdce našej spoločnosti predstavuje operačné stredisko. Je to pracovisko so stálou službou, na ktorom je umiestnený pult centrálnej ochrany (PCO) a monitory za účelom vzdialeného dohľadu nad objektami (VIDEOPULT).

Pracovníci operačného strediska neustále vyhodnocujú informácie prichádzajúce na PCO, pravidelne kontrolujú kamerové systémy na vzdialených objektoch, obsluhujú telefónne linky, informujú výjazd a plnia individuálne úlohy pre klientov. 

Sme tu pre vás nonstop

vôbec neváhajte

Po prijatí telefonátu, poplachu, alebo spozorovaní pohybu na kamerách postupujú v zmysle pokynov vopred dohodnutých s klientom. V prípade potreby fyzickej kontroly objektu je vyslaná zásahová jednotka, s ktorou sú v neustálom spojení prostredníctvom vysielačiek.

Ich práca je odovzdávanie pokynov, informovanie o dopravnej situácii a plánovanie trasy prostredníctvom GPS zariadenia vo vozidlách až na miesto určenia. Pracovníci PCO inštruujú výjazd pri kontrole objektu, komunikujú s kontaktnou osobou, volajú na objekt Políciu, hasičov, prípadne záchrannú službu.

Náš operátor PCO je dostupný NONSTOP. Informujte sa u nás a my vám ochotne odpovieme na všetky otázky. 

Nie všetko sa dá naplánovať, preto k práci pristupujeme flexibilne a s pochopením.

Naša pracovná doba je 24/7 a tak nás neváhajte kontaktovať v prípade akútnej potreby, aj keď vaša ochrana vyžaduje nástup hneď.

Vzdialený dohľad

Videopult

Znížte vaše straty v podnikaní na minimum. Získajte prehľad o aktuálnom dianí na prevádzke, zvoľte montáž kamier. Ste rozvinutá firma, nemáte čas neustále sledovať aktuálne dianie a vyhodnocovať záznam? Pripojenie kamier na VIDEOPULT nie je tak nákladné, môžete si ho dovoliť a ušetrí vám financie.

MODERNÁ STRÁŽNA SLUŽBA A OKAMŽITÉ ŠETRENIE NÁKLADOV – Pre podnikateľov a správcov objektov je elektronická ochrana majetku bežná. Fyzická ochrana ktorú nahradí zabezpečovací systém so vzdialeným dohľadom prináša výrazné šetrenie financií.

Pripojte kamerový systém na náš VIDEOPULT, postupnými krokmi nahradíme fyzické stráženie objektu. Prostredníctvom PCO dokážeme kamerový systém riadiť na diaľku a vy tak získate okamžitý prehľad. Ochrana majetku a kontrola zamestnancov, nastavíte si režim fungovania presne tak, ako to vyžadujete. O vykonanie rutinných činností sa vám postará naše zásahové vozidlo a jeho posádka. 

Chránený objekt so vzdialeným dohľadom, ak je jeho alarm pripojený na PCO, vám šetrí financie okamžite. Vďaka EZS vyhodnotíme situáciu na objekte, odfiltrujeme falošné poplachy a šetríme tak náklady na zbytočný výjazd k objektu. Výjazd vyrazí iba v tom prípade, keď je to skutočne nutné.

en_USEN

STAŇTE SA ČLENOM NÁŠHO TÍMU SBS:

BEZPEČNOSTNÝ PRACOVNÍK