Predstavujeme Vám

Zabezpečenie podujatí

Prvým krokom je určenie zásadných bodov režimu stráženia, ktoré pre nás predstavujú kostru bezpečnosti. Čo je priorita, čo všetko treba chrániť, kde bude pracovník stáť, aké bude plniť povinnosti a za čo bude zodpovedať. Prehliadka ľudí pri vchode a kontrola vstupeniek, ochrana vstupu do zázemia, fyzická ochrana pred pódiom, kontrola priestorov a posilnenie strážnych stanovísk.

Neváhajte nám zavolať, postaráme sa vám o stráženie objektu. Poradíme vám pri posúdení bezpečnostných rizík a pomôžeme s organizovaním podujatia.

Hlavný význam prítomnosti SBS na podujatí je samozrejme prevencia kriminality, ochrana zdravia návštevníkov a majetku. Čím je počet návštevníkov vášho podujatia väčší, tým viac pracovníkov je potrebných na jeho zabezpečenie, no priama úmera tu neplatí.

Podľa náročnosti rozdeľujeme podujatia na bežné, menej náročné a náročné. Pracovné podmienky výrazne sťažuje konzumácia alkoholu návštevníkmi podujatia, na čo je potrebné byť pripravený.

Pri riešení krízových situácií je potrebné zakročiť bez agresie, primerane, s ohľadom na bezpečnosť a zdravie všetkých účastníkov. To však dokážu iba skúsení pracovníci profesionálnej SBS. Máme rozsiahle skúsenosti so zabezpečením podujatí a nie je nám cudzia ani ochrana nočných klubov.

Po úvodnej konzultácii vám vypracujeme cenovú ponuku a zašleme vám návrh zmluvy. Výber uniformy bude jediná vec, ktorá vás bude trápiť. Oblek, taktický odev alebo rifle a tričko, sme pripravení na každú príležitosť. Oslovte nás a stanete sa jedným z našich spokojných klientov. 

IFAK

Skratka slov pre „Individual First Aid Kit“. Jedná sa o lekárničku prvej pomoci. Sme naučení spoliehať sa najmä sami na seba a svoje schopnosti. Ochrana podujatí nás uistila v tom, že je to správny krok. Nie na každom podujatí je prítomná sanitka, pri záchrane života ide o sekundy a preto zostavujeme pracovné skupiny s dôrazom na prítomnosť aspoň jedného pracovníka so zdravotníckym kurzom. IFAK obsahuje základné vybavenie na ošetrenie vážnych poranení. 

Základ jeho obsahu tvorí Tourniquet, tlakový obväz, CHEST SEAL a izotermická fólia.

en_USEN

STAŇTE SA ČLENOM NÁŠHO TÍMU SBS:

BEZPEČNOSTNÝ PRACOVNÍK