Predstavujeme Vám

Alarm offer

Certifikované zabezpečovacie systémy

Zabezpečovací systém Ajax umožňuje vďaka pokročilým funkciám a širokej škále detektorov účinne ochrániť Vaše zdravie i majetok pred vlámaním, požiarom, únikom oxidu uhoľnatého alebo vody.

Zabezpečovací systém Ajax je možné ľahko konfigurovať a ovládať prostredníctvom inteligentnej mobilnej aplikácie pre operačné systémy Android a iOS. V rámci tejto mobilnej aplikácie je tiež možné sledovať video aj zvuk v reálnom čase až z 10 IP kamier. V prípade vyhlásenia poplachu si tak môžete overiť, či ide o reálne hroziace nebezpečenstvo, alebo nie.

Užívajte si bezpečie s pokročilou technológiou a venujte sa aktivitám na ktorých Vám záleží.

Videofied je kľúčovým hráčom na trhu s poplachovými systémami!

Systém ponúka podľa vybraného panelu až 4-ročnú výdrž na jednu sadu batérií, rýchlu bezdrôtovú inštaláciu alebo inštaláciu s napájaním zo siete, zaslanie video-poplachu cez GPRS / IP / WIFI, dostupnosť, jednoduchú manipuláciu a použitie kdekoľvek.

TICK je prenosný GPS tracker, jeho funkcia je stráženie majetku, materiálu alebo ochrana pracovných strojov. Magnetické uchytenie, malé rozmery, extrémna výdrž batérie a úplná odolnosť voči vode z neho vytvorili zabezpečovacie zariadenie, ktoré sa dá ľahko umiestniť a ešte lepšie využiť.

Je schopný detekovať pohyb, manipuláciu, otrasy, náklon.

Ako ho využiť? Monitoring dopravných prostriedkov, zabezpečenie domu, ochrana kontajnerov a unimobuniek, ochranu pracovných strojov a techniky, ochrana športového vybavenia, stráženie cenných predmetov. 

Nabijete, uchytíte na magnet a sledujete cez aplikáciu v telefóne. Produkt je kompatibilný s funkciou PCO. 

spolupracujeme s týmito

značkami

Pokiaľ hľadáte komplexnú ochranu majetku, tak Vám ponúkame pult centrálnej ochrany.

en_USEN