Predstavujeme Vám

Naše špeciálne služby

Preprava hotovosti

Potrebujete ochrániť svoje podnikanie a nastaviť režim, ktorý vám dopraje pokojný spánok? Nemusíte byť pri všetkom. Obráťte sa na nás, vaša slabina sa premení na pevný bod vášho podnikania.

Na vašu prevádzku prídeme vo vopred určený čas, finančný obnos prevezmeme a bezpečne prepravíme.

Na prepravu hotovosti používame auto s označením „Zásahové vozidlo“. Posádku vozidla tvoria vyškolení pracovníci s bezpečnostnou praxou, ktorí sú držiteľmi zbrojných preukazov. 

Ochrana majetku vyžaduje spoľahlivosť SBS na vysokej úrovni. Obráťte sa na nás a my vám ponúkneme naše služby. 

vaša slabina sa premení na

pevný bod podnikania

Je vaším podnikaním preprava tovaru? Vaša zodpovednosť končí jeho odovzdaním. Je pre vás dôležitá ochrana vašej osoby a tak nechcete ponechať výsledok náhode? Bezpečnostný doprovod kamiónov alebo „Security Transport“ je služba pre vás.

Na ceste k nášmu spoločnému cieľu používame moderné technologické zariadenia. Ochrana osoby pri preprave tovaru je naša špecializácia.

Posádku vozidla tvoria vyškolení pracovníci s praxou v oblasti bezpečnosti, ktorí sú držiteľmi zbrojných preukazov.

Pýtate sa, ako to prebieha?

Trasa transportu so sprievodom SBS je vopred naplánovaná, prebieha pod drobnohľadom nášho dispečingu. Dohliadame na plynulosť dopravy, správy o dopravnej situácii a nadchádzajúcich zmenách hlási dispečer všetkým zúčastneným do vysielačiek, plní zadanie špeciálnych úloh a jeho priorita je prijatie opatrení za účelom ochrany majetku. 

Už v štandarde vybavíme vaše vozidlo prenosným GPS zariadením a  posádku transportu vysielačkami.

Posádku vozidla tvoria vyškolení a cvičení pracovníci s praxou v oblasti bezpečnosti, ktorí sú držiteľmi zbrojných preukazov.

Ochranné prostriedky a balistická ochrana posádky sprievodného vozidla sú samozrejmosťou. Úroveň ochrany zvolíme v závislosti od vonkajších okolností a hodnoty majetku chráneného počas prepravy.

Ponúkame vám služby pracovníkov, vyškolených a vybavených, nie len na účel ochrany. Súčasťou našich schopností je záchrana ľudského života. Byť pripravený na komplikácie je pre nás polovicou úspechu.

en_USEN