Predstavujeme Vám

Odchyt psov

Voľný pohyb psov

Radi by sme vám oficiálne predstavili jednu z našich pracovných činností, ktorej sa venujeme od roku 2015. Je ňou odchyt psov na profesionálnej úrovni.

Prečo sme s ním začali? V súčasnej dobe strážime už 9 obcí, v katastri týchto obcí vykonávame hliadkovaciu činnosť za účelom ochrany zdravia, života, majetku a verejného poriadku po vzore obecnej a mestskej Polície.

Sme vaša pravá ruka

referencie ako dôkaz

Už na samom počiatku poskytovania bezpečnostných služieb obciam sme sa stretli so psami, ktoré sa voľne pohybovali po verejných priestranstvách.

Je to častý jav a každý z vás ho iste pozná. Rada psov ohrozovala svoj život a život posádok vozidiel na pozemných komunikáciách, rada psov silných plemien strašila svojim zjavom okoloidúcich. Stretli sme sa aj s prípadmi, keď bolo ublížené človeku.

Prioritou bezpečnostnej služby pri ochrane svojho záujmu je vysporiadanie sa so všetkými známymi rizikami a keďže sa slovo „zákonnosť“ podpisuje na našej firemnej politike, zapracovali sme na splnení zákonných požiadaviek pre získanie oprávnenia na výkon odchytovej služby.

Zákonnosť a profesionalita 24/7, vyše 300 odchytených psíkov za nami, ani jeden sa nezranil, drvivá väčšina sa vrátila domov, veľa psíkov našlo adopciu a ani jeden jediný nebol uspaný.

Professionalism

Otázka bezpečnosti sa často dotýka citlivých informácií. Diskrétnosť a ochrana súkromia našich klientov je u nás na prvom mieste.

Zamestnanci našej spoločnosti sú viazaní mlčanlivosťou na všetky skutočnosti, ktoré súvisia s plnením pracovných úloh.

Presadzovanie záujmov našich klientov je cesta k úspešnej spolupráci.

You ask

Who we are

Sme súkromná bezpečnostná služba, ktorá pôsobí na slovenskom trhu od roku 2014.

Rokmi overené pracovné postupy a nadobudnuté skúsenosti v oblasti bezpečnosti sme zužitkovali pri skvalitnení a rozvoji našej spoločnosti, vďaka čomu sme mohli rozšíriť portfólio nami poskytovaných služieb pri zachovaní kvality, na akú sú naši klienti a partneri zvyknutí.

Našou prioritou je Vaša spokojnosť, preto vkladáme do našej práce maximum.

Spolupracujeme s občianskymi združeniami

sme transparentní

en_USEN

STAŇTE SA ČLENOM NÁŠHO TÍMU SBS:

BEZPEČNOSTNÝ PRACOVNÍK