Predstavujeme Vám

Odchytová služba

Zabehnutých aj túlavých

Radi by sme vám oficiálne predstavili jednu z našich pracovných činností, ktorej sa venujeme od roku 2015. Je ňou odchyt psov na profesionálnej úrovni.

Prečo sme s ním začali? V súčasnej dobe strážime už 9 obcí, v katastri týchto obcí vykonávame hliadkovaciu činnosť za účelom ochrany zdravia, života, majetku a verejného poriadku po vzore obecnej a mestskej Polície. Už na samom počiatku poskytovania bezpečnostných služieb obciam sme sa stretli so psami, ktoré sa voľne pohybovali po verejných priestranstvách. Je to častý jav a každý z vás ho iste pozná. Rada psov ohrozovala svoj život a život posádok vozidiel na pozemných komunikáciách, rada psov silných plemien strašila svojim zjavom okoloidúcich, stretli sme sa aj s prípadmi, keď bolo ublížené človeku.

Prioritou bezpečnostnej služby pri ochrane svojho záujmu je vysporiadanie sa so všetkými známymi rizikami a keďže sa slovo „zákonnosť“ podpisuje na našej firemnej politike, zapracovali sme na splnení zákonných požiadaviek pre získanie oprávnenia na výkon odchytovej služby.

Zákonnosť a profesionalita 24/7, viac ako 300 odchytených psíkov za nami, ani jeden sa nezranil, drvivá väčšina sa vrátila domov, veľa psíkov našlo adopciu, ani jeden jediný nebol uspaný a my sa neustále zdokonaľujeme.

Prečítajte si o našej práci viac v článku Odchyt zabehnutých zvierat v praxi.

en_USEN

STAŇTE SA ČLENOM NÁŠHO TÍMU SBS:

BEZPEČNOSTNÝ PRACOVNÍK