Bezpečnostná služba

Bezpečnostná služba

Ochrana Vášho majetku

Ponúkame vám ochranu vášho majetku – to znamená ochranu domu, ochranu budov, skladov či priestorov na podnikanie pred narušiteľmi a zlodejmi. V rámci našich služieb zabezpečíme stálu bezpečnostnú službu, prípadne monitorovanie vašej budovy – montáž zabezpečovacieho systému a následné pripojenie na náš pult centrálnej ochrany vám zaručí pokojný spánok. V prípade potreby vyšleme na miesto rýchlu zásahovú jednotku, ktorá poplach preverí, prípadne zaistí narušený objekt, čím sa predíde páchaniu väčšej škody na majetku. Ďalšou možnosťou je pravidelné hliadkovanie zásahovým vozidlom, kontrolovanie vášho objektu v pravidelných alebo nepravidelných časových intervaloch.

Potrebujete kvalitné bezpečnostné služby?

Ste na správnom mieste. Vaša bezpečnosť, ako aj bezpečnosť vášho majetku je pre nás prioritou. S nami budete vy i váš majetok v bezpečí. Pri našej práci využívame najmodernejšie technológie, náš tím sa skladá z poctivo vyberaných odborníkov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s riešením krízových situácii. V rámci našich služieb poskytujeme ochranu objektov, monitorovanie objektov ako aj zabezpečenie podujatí podľa potreby. Využiť môžete našu non-stop bezpečnostnú službu, alebo si stanoviť presné časy, kedy budete naše služby využívať. V rámci bezpečnostnej služby ponúkame ochranu majetku na verejne prístupnom mieste, ochranu majetku na inom ako verejne prístupnom mieste, ochranu osoby pri prevoze peňazí a cenných predmetov.

Profesionálny a hlavne diskrétny prístup k nášmu klientovi je neodmysliteľnou súčasťou našej práce. Všetci naši pracovníci sú viazaní mlčanlivosťou, nemusíte mať obavy z vystavenia nepríjemným situáciám. Každá ochrana si vyžaduje neustále vyhodnocovanie bezpečnostnej situácie, preto konáme flexibilne a naše úkony prispôsobujeme okolnostiam.

Kontaktujte nás

V prípade akýchkoľvek otázok, či nejasností nás môžeme kedykoľvek kontaktovať buď prostredníctvom kontaktného formuláru alebo telefonicky na +421 948 684 548 veľmi radi Vám odpovieme a poradíme.

Vaše meno
E-mailová adresa
Mám záujem o
Zadajte overovací kód z obrázka