Predstavujeme Vám

Komplexná ochrana

Videopult, PCO a motorizovaná hliadka.

Prenos kamerového systému predstavuje v kombinácii s poplachovým zariadením pripojeným na pult centrálnej ochrany a podporou zásahovej skupiny vrchol technologického zabezpečenia vášho objektu alebo areálu.

Možnosť pripojenia kamerového systému nám umožňuje ponúknuť vám komplexné bezpečnostné služby na najvyššej úrovni.

TEXT TEXT TEXT

TEXT TEXT TEXT

Kombináciou bezpečnostných prvkov dokážeme nahradiť fyzickú ochranu vášho objektu a šetriť vám tak financie.

Činnosti ako sledovanie pohybu podozrivých osôb v objekte, obsluhovanie ampliónu, otváranie rampy a brány na diaľku patria medzi úlohy nášho operačného strediska. Oslovte nás, radi sa s vami dohodneme na obhliadke a vypracujeme vám cenovú ponuku.

Značiek kamerových systémov a druhov kamier je na trhu veľké množstvo, ich cena sa odvíja od značky, rozlíšenia kamier, kvality nahrávaného obrazu…

Montážou kamerového systému s bežným úložným zariadením DVR získate uložený videozáznam, ktorý si môžte prezrieť v prípade akejkoľvek udalosti. Kĺučovým je umiestnenie kamier s potrebným záberom priestoru tak, aby ste videli všetko to čo vidieť potrebujete a zároveň sa držali v intenciách zákona.

TEXT TEXT TEXT

TEXT TEXT TEXT

Kamerový systém s ukladaním záznamu je pasívna ochrana, udalosti nedokážete predchádzať a ani na ňu reagovať, využívaním aplikácie s prenosom záznamu v aktuálnom čase však získate okamžitý prehľad o dianí na vašom objekte.

Pripojením kamerového systému z vášho objektu na náš dispečing získate dohľad nad vašim objektom, pracovníci nášho operačného strediska vykonajú kontroly vášho objektu na diaľku, dohliadnu na váš majetok a šetria vám financie, ktoré by ste museli vynaložiť na fyzickú kontrolu objektu.

sk_SKSK