Predstavujeme Vám

Obchôdzková a kontrolná činnosť

kontrola objektov a areálov

Ochrana objektov, ochrana priemyselných areálov, kontrolná činnosť v obci alebo špeciálne úlohy SBS pre našich klientov, to všetko patrí do pracovnej náplne výjazdovej skupiny.

Dočasná ochrana objektu bez možnosti na montáž alarmu a kamier je naša špecializácia, kontaktujte nás ak máte rozľahlý objekt a montáž alarmu nie je možná. Zabezpečíme vám kontroly podľa vašich potrieb, postaráme sa o rutinné úkony, ako zamknutie a odomknutie objektu. 

Ponúkneme vám prenosný zabezpečovací systém s pripojením na pult centrálnej ochrany, ktorý má vlastný zdroj energie.

V prípade narušenia objektu zaistíme jeho okolie.

Ste v situácii, keď je vaša stavba tesne pred dokončením, stále nie je obývateľná a často ju nechávate opustenú? Dajte si pozor, nepodceňujte ani drobné krádeže stavebného materiálu z vášho pozemku.

Zlodejov neuspokojí ani obohatenie sa o pár desiatok € na kabeláži a medených zvodoch vášho domu. Je to síce tá najmenšia škoda, akú vám môžu spôsobiť, no už teraz ďaleko presiahla vaše náklady na dočasnú ochranu. 

Signalizačné zariadenie nemusíte kupovať, zapožičiame vám ho. Dočasná ochrana majetku je možná aj bez prívodu elektrickej energie.

Poradíme vám, ako na to. Prvý krok predstavujú preventívne opatrenia na zabezpečenie objektu, súčasťou ktorých je označenie nálepkou SBS.

Kontrola objektu, ochrana domu, ochrana novostavby. Úkony na akékoľvek zabezpečenie budovy vykonáme na základe inštrukcií a požiadaviek klienta.

Spoľahnite sa, obráťte sa na nás a opíšte nám vašu predstavu. 

ru_RURU

STAŇTE SA ČLENOM NÁŠHO TÍMU SBS:

BEZPEČNOSTNÝ PRACOVNÍK